43 019 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
36 812 produktów w 204 kategoriach

Fix Dziurawiec

Fix DziurawiecFix Dziurawiec
(3 Opinie)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: Suplement diety
Producent: HERBAPOL LUBLIN
Postać: zioła
Cena: 4.68 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Ulotka:
Fix Dziurawiec
Fix Dziurawiec
Fix Dziurawiec
front z torebka

Opis i skład produktu Fix Dziurawiec

Fix Dziurawiec, (Herbapol Lublin), 2 g, 30 szt.

Produkt przeznaczony jest do tradycyjnego stosowania w wymienionych wskazaniach i jego skuteczność opiera się wyłącznie na długim okresie stosowania i doświadczeniu.

Skład

1 saszetka zawiera 2,0 g ziela dziurawca (Hyperici herba)

Wskazania

Mieszankę stosuje się przy problemach trawiennych jako środek, który pobudza wydzielanie soków trawiennych.

Dawkowanie

1 saszetkę ziela dziurawca zalać 1 szklanką wrzącej wody, przykryć i odstawić na 15 minut. Pić 2 razy dziennie świeżo przygotowany napar, na godzinę przed jedzeniem w celu zwiększenia wydzielania soków trawiennych.

Przeciwwskazania:

Uczulenie na dziurawiec lub inne rośliny z rodziny Dziurawcowatych (Guttiferae). Nie zaleca się stosowania produktu przy znacznym uszkodzeniu wątroby oraz przy wysokiej gorączce.

Działania niepożądane:

Przyjmowanie dawek powyżej 6g może powodować umiarkowanie nasilone objawy ze strony układu pokarmowego, nudności, niepokój ruchowy, bóle głowy lub reakcje uczuleniowe. Mogą wystąpić również reakcje uczuleniowe na światło słoneczne oraz ultrafioletowe.

Uwagi:

Interakcje:

Ziela dziurawca nie należy stosować po transplantacji organów lub przez osoby leczące się inhibitorami proteaz (leki przeciwwirusowe). Nie należy stosować z doustnymi środkami antykoncepcyjnymi, szczególnie zawierającymi dawki powyżej 50 µg estrogenu. Równoczesne stosowanie ziela dziurawca z niektórymi lekami przeciwkrzepliwymi, teofiliną lub digoksyną może prowadzić do obniżenia stężenia we krwi i spadku skuteczności podanych leków. Nie zaleca się również stosowania preparatów dziurawca łącznie ze środkami przeciwdepresyjnymi, które hamują wychwyt zwrotny serotoniny.

Podczas stosowania ziela dziurawca należy unikać bezpośredniej ekspozycji na światło słoneczne lub naświetlanie promieniami UV.


 

Fix Dziurawiec opinia
Fix Dziurawiec opinie
Fix Dziurawiec ulotka
Fix Dziurawiec skład
Fix Dziurawiec dawkowanie
Fix Dziurawiec przeciwwskazania
Fix Dziurawiec cena
Fix Dziurawiec zamienniki
Fix Dziurawiec zamiennik
Fix Dziurawiec odpowiednik
Fix Dziurawiec tańszy zamiennik
Fix Dziurawiec czy działa
dolegliwości pokarmowe trawienie soki trawienne dolegliwości trawienne wydzielanie soków trawiennych pobudzanie soków trawiennych produkcja soków trawiennych proces trawienia
Rozwiń cały opis i skład produktu »

Opinie o Fix Dziurawiec

Dodano: 24 Luty 2016
Autor: Anka, 37
Ocena:
Kupiłam dziurawiec fix ale jego działanie na niewiele się zdało przy niestrawności.
Odpowiedź
Dodano: 19 Wrzesień 2015
Autor: Adrianna
Ocena:
Zioła niestety mimo regularnego stosowania nie przyniosły poprawy w problemach trawiennych, piłam sumiennie przez chyba ze dwa miesiące i na nic się to zdało.
Odpowiedź
Dodano: 29 Lipiec 2015
Autor: grzegorz
Ocena:
teściowa parzyła zawsze na problemy z wątrobą, dlatego moja żona przejęła tą tradycję i u nas w domu tak samo praktykujemy ten zwyczaj. muszę przyznać, że zmniejsza dolegliwości
Odpowiedź

Dodaj opinię o Fix Dziurawiec

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 43 019 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 36 812 produktów w 204 kategoriach