42 359 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
36 771 produktów w 204 kategoriach

Elseve Total Repair Extreme – nadchodzi pomoc włosom zniszczonym i rozdwojonym

Elseve Total Repair Extreme – nadchodzi pomoc włosom zniszczonym i rozdwojonymElseve Total Repair Extreme – nadchodzi pomoc włosom zniszczonym i rozdwojonym

Zniszczonym i rozdwojonym włosom można przywrócić prawidłową kondycję. Trzeba tylko sięgnąć po właściwą pomoc, taką jak np. należąca do serii Elseve Total Repair Extreme maska.

 
 
 
 
 
Pochodząca z serii Elseve Total Repair Extreme maska to zdecydowana i skuteczna pomoc dla włosów zniszczonych i rozdwojonych. Po jej zastosowaniu włosy z rozdwojonymi końcówkami są nie do poznania. Dzieje się tak, ze względu na to, że występująca w serii Elseve Total Repair Extreme maska ma w sobie między innymi kwas mlekowy (LAK 1000), który wnika w głębokie struktury włosów, by wzmacniać je od wewnątrz, oraz ceramidy wypełniające uszkodzone włókna. Jest w niej także ochronny silikon. To wszystko sprawia, że nasze kosmyki czują się odżywione od nasady aż po końce. Stały się wyraźnie wygładzone, sypkie i miękkie w dotyku. Są też odporniejsze na czynniki zewnętrzne, takie jak: zmiany pogody, klimatyzacja czy różnego rodzaju zabiegi stylizacyjne. A skoro są odporniejsze, to z czasem zwiększa się także ich ilość i objętość. Wchodząca w skład serii Elseve Total Repair Extreme maska to produkt, który zdecydowanie pomaga włosom, a właściwie sianu, bo tyle z nich zostało po różnych dewastujących czynnościach. Przy czym nie dochodzi tu do obciążenia lub oblepienia włosów. Naszym szarym, matowym, twardym włosom możemy wreszcie powiedzieć "nie"!

Do samego kosmetyku i jego wyglądu również nie można mieć zarzutów. Produkt ma gęstą konsystencję (nie spływa z włosów). Jest wydajny, bo już niewielka ilość wystarczy na pokrycie całych włosów. To także wygodna rzecz z zakręcanym słoiczkiem, którą dostaniemy w przystępnej cenie w niemal każdej drogerii. Na dodatek występująca pod nazwą Elseve Total Repair Extreme maska ma ładny kwiatowy zapach, który utrzymuje się aż do kolejnego mycia.

Warto jednocześnie wiedzieć, że produkt ten powinien być nakładany na umyte, wytarte ręcznikiem, rozczesane włosy (na całej długości). Najwięcej maski warto pozostawiać na końcówkach włosów. Ilość preparatu musi być proporcjonalna do długości włosów. Uzyskanie dobroczynnych efektów wymaga jedynie tego, żeby specyfik znajdował się na włosach minimum dwie minuty, po czym spłukuje się go letnią wodą. Wszystko odbywa się błyskawicznie. Oczywiście można też założyć czepek i pozwolić masce na dłuższe działanie. Nie ma ku temu przeciwwskazań. Szybko zauważmy, że pochodząca z serii Elseve Total Repair Extreme maska dosłownie wsiąka we włosy. Może ona być więc stosowana codziennie, bez obaw o przetłuszczenie włosów czy skóry głowy. Należy pamiętać jedynie, że jeżeli preparat dostanie się do oczu, trzeba je natychmiast przepłukać wodą. Po takim zabiegu włosy łatwiej się rozczesują i układają. Poza tym nie plączą się, nie ciągną jak guma i nie wypadają. A po sześciu tygodniach stosowania zaczynają pięknie błyszczeć. Ponadto, co bardzo ważne, kosmetyk lekko prostuje włosy, a przede wszystkim ujarzmia końcówki, które nie odstają już na wszystkie strony. Są też panie, które twierdzą, że należąca do serii Elseve Total Repair Extreme maska w pewnym stopniu rozjaśnia farbowane na brąz włosy.

zniszczone włosy jak dbać o włosy maski do włosów

Co o tym sądzisz?

Wybierz ocenę
Oceń:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 42 359 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 36 771 produktów w 204 kategoriach